Retransmisje szkoleń Michała Wawrzyniaka

Darmowe retransmisje
szkoleń Michała Wawrzyniaka

Stwórz nawyk regularnego rozwoju!

Czym są retransmisje?

— SPACER —

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”16″]

Michał Wawrzyniak jest autorem największej biblioteki szkoleń VOD w Europie (WayUp.pl). Dlatego postanowiliśmy nadawać dwa razy w tygodniu retransmisje fragmentów tych materiałów na fanpage MentalWay na Facebooku. Od teraz 2x w tygodniu możesz obejrzeć aż 100 min szkolenia. Pierwsze 40 min jest dostępne dla każdego, a pozostałe 60 min wyłącznie dla posiadaczy karty Mentalwayandia Membership.

[/text_block]

— SPACER —

[custom_html][/custom_html]

Najbliższa retransmisja:
Cele i Plany oraz Life Auto Pilot LIVE+

czwartek, 28 grudnia 2017, godzina 20:00

— SPACER —

Jak najlepiej zacząć rok?

— SPACER —

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”16″]

Każdy kolejny rok może być NAJLEPSZYM rokiem w Twoim życiu! Czy już postawiłeś sobie odpowiednie cele i masz wszystko zaplanowane w taki sposób, że dokładnie, krok po kroku, wiesz jak je osiągnąć? Czy wiesz, jak uniknąć błędów, które sprawiają, że większość ludzi odpuszcza już na samym początku stycznia? Poznaj 5 kroków do ekstremalnej satysfakcji ze swoich efektów! Stosując te strategie, znajdziesz swój kierunek, przygotujesz się i… będziesz działać, jak nigdy dotąd!

[/text_block]

  • Jak podsumować poprzedni rok, aby wyciągnąć z niego właściwe wnioski?
  • Jak wyznaczyć sobie realne cele, aby zrealizować je jeden po drugim?
  • Jak zmotywować się do działania, aby uniknąć tzw. „słomianego zapału”?
  • Jak uniknąć błędów w planowaniu, aby iść we właściwym kierunku?
— SPACER —

SPRAWDŹ PROMOCJĘ

— SPACER —

zapis live + webinar GRATIS tylko przez:

— SPACER —

— SPACER —

następna retransmisja: powtórka
cele i plany oraz life auto pilot live+

piątek, 29 grudnia 2017, godzina 11:00

— SPACER —

NIE UDAŁO CI SIĘ OBEJRZEĆ RETRANSMISJI?
NIC STRACONEGO!

— SPACER —

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”16″]

By ułatwić Wam regularny rozwój i maksymalne korzyści z darmowej wiedzy, wprowadziliśmy powtórki retransmisji. Jeśli więc z jakiegoś powodu nie uda Ci się obejrzeć wieczornego materiału, następnego dnia o godzinie 11:00 pojawi się druga szansa! To również doskonała okazja, by powtórzyć i utrwalić wiedzę z retransmisji.

[/text_block]

— SPACER —

— SPACER —

— SPACER —

— SPACER —

Zostaw nam swój adres e-mail
 i bądź na bieżąco!

— SPACER —

[op_popup popup_width=”700″ popup_open_effect=”fade” popup_close_effect=”fade” popup_open_speed=”normal” popup_close_speed=”normal” popup_border_color=”#ffffff” popup_border_size=”15″ popup_padding_top=”20″ popup_padding_bottom=”20″ popup_padding_left=”30″ popup_padding_right=”30″ pop_trigger_dontshow=”0″ pop_trigger_time=”0″ pop_exit_intent=”N” pop_dont_show_on_tablet=”N” pop_dont_show_on_mobile=”N” popup_id=”op_popup_id_1428509983640″]

[op_liveeditor_element data-style=””][custom_html][/custom_html][/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements][/op_popup]

— SPACER —

— SPACER —

O prowadzącym

Michał Wawrzyniak

Michał Wawrzyniak AKA Kołcz Majk – Założyciel MentalWay. Biznesmen, artysta, filantrop. Autor bestsellerowych książek: Nie Interesuje Mnie Bycie Zwykłym Człowiekiem i HejtoHolik oraz super bestsellera Guru Kultu..ry. Inicjator Milionowego Klubu Rozwoju MentalWay łączącego charytaywność i rozwój.

Od lat dąży do rozpowszechnienia idei rozwoju osobistego oraz polepszenia statusu życia ludzi nie tylko w Polsce, ale i na świecie – uczestnicy jego szkoleń przyjeżdżają oraz przylatują z 22 krajów świata. Jako jeden z nielicznych miał możliwość osobistego poznania Sir Richarda Bransona oraz spędzenia z nim tygodnia na jego prywatnej wyspie Necker Island. W jego pracy oraz codziennych zajęciach przyświeca mu idea oraz życiowe motto „Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko”.

Swoje wieloletnie doświadczenie biznesowe wykorzystuje umiejętnie ucząc ludzi z wielu branż, pomagając poukładać życie w jego wielu aspektach. Szerokie spektrum tematyczne w jakim się porusza i sam zgłębia wiedzę otwiera nieograniczone możliwości rozwoju i nauki z jego autorskich szkoleń w MentalWay.— SPACER —

— SPACER —

— SPACER —

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”13″ font_color=”%23b5b5b5″ width=”940″]© Copyright 2017 – MentalWay Michał Wawrzyniak – All Rights Reserved[/text_block]
Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK