Darmowe retransmisje
szkoleń Michała Wawrzyniaka

Stwórz nawyk regularnego rozwoju!

Czym są retransmisje?

Michał Wawrzyniak jest autorem największej biblioteki szkoleń VOD w Europie (WayUp.pl). Dlatego postanowiliśmy nadawać dwa razy w tygodniu retransmisje fragmentów tych materiałów na fanpage MentalWay na Facebooku. Od teraz 2x w tygodniu możesz obejrzeć aż 100 min szkolenia. Pierwsze 40 min jest dostępne dla każdego, a pozostałe 60 min wyłącznie dla posiadaczy karty Mentalwayandia Membership.

Najbliższa retransmisja:
Cele i Plany oraz Life Auto Pilot LIVE+

czwartek, 28 grudnia 2017, godzina 20:00

Jak najlepiej zacząć rok?

Każdy kolejny rok może być NAJLEPSZYM rokiem w Twoim życiu! Czy już postawiłeś sobie odpowiednie cele i masz wszystko zaplanowane w taki sposób, że dokładnie, krok po kroku, wiesz jak je osiągnąć? Czy wiesz, jak uniknąć błędów, które sprawiają, że większość ludzi odpuszcza już na samym początku stycznia? Poznaj 5 kroków do ekstremalnej satysfakcji ze swoich efektów! Stosując te strategie, znajdziesz swój kierunek, przygotujesz się i... będziesz działać, jak nigdy dotąd!

  • Jak podsumować poprzedni rok, aby wyciągnąć z niego właściwe wnioski?
  • Jak wyznaczyć sobie realne cele, aby zrealizować je jeden po drugim?
  • Jak zmotywować się do działania, aby uniknąć tzw. "słomianego zapału"?
  • Jak uniknąć błędów w planowaniu, aby iść we właściwym kierunku?
SPRAWDŹ PROMOCJĘ

zapis live + webinar GRATIS tylko przez:

następna retransmisja: powtórka
cele i plany oraz life auto pilot live+

piątek, 29 grudnia 2017, godzina 11:00

NIE UDAŁO CI SIĘ OBEJRZEĆ RETRANSMISJI?
NIC STRACONEGO!

By ułatwić Wam regularny rozwój i maksymalne korzyści z darmowej wiedzy, wprowadziliśmy powtórki retransmisji. Jeśli więc z jakiegoś powodu nie uda Ci się obejrzeć wieczornego materiału, następnego dnia o godzinie 11:00 pojawi się druga szansa! To również doskonała okazja, by powtórzyć i utrwalić wiedzę z retransmisji.

Zostaw nam swój adres e-mail
 i bądź na bieżąco!

O prowadzącym

Michał Wawrzyniak

Michał Wawrzyniak AKA Kołcz Majk - Założyciel MentalWay. Biznesmen, artysta, filantrop. Autor bestsellerowych książek: Nie Interesuje Mnie Bycie Zwykłym Człowiekiem i HejtoHolik oraz super bestsellera Guru Kultu..ry. Inicjator Milionowego Klubu Rozwoju MentalWay łączącego charytaywność i rozwój.

Od lat dąży do rozpowszechnienia idei rozwoju osobistego oraz polepszenia statusu życia ludzi nie tylko w Polsce, ale i na świecie - uczestnicy jego szkoleń przyjeżdżają oraz przylatują z 22 krajów świata. Jako jeden z nielicznych miał możliwość osobistego poznania Sir Richarda Bransona oraz spędzenia z nim tygodnia na jego prywatnej wyspie Necker Island. W jego pracy oraz codziennych zajęciach przyświeca mu idea oraz życiowe motto "Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko".

Swoje wieloletnie doświadczenie biznesowe wykorzystuje umiejętnie ucząc ludzi z wielu branż, pomagając poukładać życie w jego wielu aspektach. Szerokie spektrum tematyczne w jakim się porusza i sam zgłębia wiedzę otwiera nieograniczone możliwości rozwoju i nauki z jego autorskich szkoleń w MentalWay.

© Copyright 2017 - MentalWay Michał Wawrzyniak - All Rights Reserved