Our team


Head office

Account manager

Copyrighter

SEO specialist


With our awesome Our Team item you can create anything you want. You can place social icons or emails on image, use any icons, choose if you want to show name/surname with occupation or none of them, place telephone number for each team person, choose different sizes and much more…

You can add this shortcode using our easy to use Content Builder:

our-team-content-builder

or you can add it using below shortcode:

[our_team image="http://#" title="" subtitle="" email="" facebook="" twitter="" linkedin=""]
shadow-ornament

  • image - link to the image
  • title (optional) - title for our team item, ex. Nick Everdeen or Karen McKenzie
  • subtitle (optional) - subtitle for our team item, ex. Head office or noreply@envato.com
  • email (optional) - email address for our team item
  • facebook (optional) - link to facebook profile
  • twitter (optional) - link to twitter profile
  • linkedin (optional) - link to linkedIn profile
Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK