DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OD MICHAŁA:

I ZAPISZ SIĘ, jeżeli podoba Ci się to, co robimy!

Witaj w świecie MentalWay!

Cieszymy się, że chcesz dołączyć do grona Mentalwayan i rozwijać się z Michałem Wawrzyniakiem! Przygotowaliśmy dla Ciebie wprowadzenie do naszego świata. Zanim zainwestujesz w szkolenia i podróże do Kalisza, zapisy VOD czy chociażby książki Michała, chcemy, abyś wiedział/a więcej.

Dlatego, jeżeli chcesz, wyślemy do Ciebie informacje o naszych ideach, darmowych materiałach i produktach oraz sugerowanej ścieżce rozwoju. To zapewni nam i Tobie maksymalną pewność, że do siebie pasujemy, zanim zaangażujesz się i zainwestujesz w rozwój z nami. 🙂

Co otrzymasz w zamian za podanie nam
swojego emaila?

DARMOWA WIEDZA

Otrzymasz od nas dostęp do darmowych szkoleń Michała Wawrzyniaka. Dzięki temu dowiesz się, jaki jest styl Michała i jakość jego wiedzy.

Nie wyślemy Ci "próbek" ale pełnoprawne produkty bez żadnych opłat!

JAKIE SĄ NASZE IDEE?

Michał Wawrzyniak, jego zespół i nasza społeczność kierują się w swoim życiu kilkoma konkretnymi ideami. Niektóre mogą być Ci już znane (np. "Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko!" czy "Zakaz Stękania"). Jednak jest ich więcej i chcemy Ci pokazać, jak my je rozumiemy.

ŚCIEŻKA ROZWOJU

Pokażemy Ci, co i jak zrobić, aby efektywnie się rozwijać. Wiele osób nie wie, od czego zacząć lub co po kolei zrobić. My ułatwimy Ci to i pokażemy, jak wśród setek produktów Michała znaleźć odpowiednie dla Ciebie. Zwłaszcza na początku.

© Copyright 2016 - MentalWay Michał Wawrzyniak - All Rights Reserved