Świąteczna Edukacja - instrukcja

JAK AKTYWOWAĆ BEZPŁATNE VOD NA ŚWIĘTA?!

1. Zaloguj się lub załóż konto na WayUp.pl

Najpierw zaloguj się na swoje konto lub zarejestruj się na WayUp.pl (posiadanie konta jest całkowicie bezpłatne). Sugerujemy rejestrację poprzez adres email, logowanie przez Facebooka ostatnio płata nam figle. 😉

Strona logowania: http://wayup.pl/user/signin/
Strona rejestracji: http://wayup.pl/user/signup/

2. Znajdź bezpłatne zapisy VOD

W tym celu przejdź do „Katalogu produktów” znajdującego się na stronie:
http://wayup.pl/produkty/

Bezpłatne zapisy VOD objęte świąteczną akcją są oznaczone etykietką „PREZENT”.

3. Aktywuj dostęp do zapisu VOD

Aby aktytować swój dostęp do zapisu VOD, kliknij w przycisk z napisem „Dołącz teraz i oglądaj za darmo!”. Po kliknięciu produkt będzie aktywny na twoim koncie przez 3 dni. Znajdziesz go w zakładce „Twoje produkty”.
pef


Masz pytania do akcji „Świątecza edukacja”?

 • Jak długo trwa akcja?
  Akcja trwa w dniach 24-26 grudnia 2016. W tych dniach możesz dokonać aktywacji bezpłatnych zapisów VOD. Poźniej ta możliwość zniknie.
 • Ile produktów mogę aktywować?
  Mozesz aktywowawać dowolną ilość z produktów objętych świąteczną akcją.
 • Jak długo mogę oglądać produkt?
  Od momentu aktywacji produkt będzie aktywny i dostępny przez 3 dni.
 • Ile razy mogę aktywować dostęp do jednego produktu?
  Każdy produkt możesz aktywować jeden raz.

 
Regulamin akcji „Świąteczna edukacja znajdziesz TUTAJ http://mentalway.pl/akcja-swiateczna-edukacja/

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK