System 9 Milowych Kroków

S9MK to System 9 Milowych Kroków Michała Wawrzyniaka.
Został stworzony, aby skrócić drogę do każdego sukcesu prywatnego & biznesowego.

Po co komuś System 9 Milowych Kroków?

Patrząc na swoje plany, długie listy postanowień i celów, chyba każdemu zdarzyło się zastanowić…
JAKIM CUDEM MAM TO ZROBIĆ?
Skąd wziąć na to wszystko i wytrwać?
Co zrobić, aby nie marnować czasu?
Oraz finalnie – jak zacząć zauważać swoje efekty? Ponieważ większość z nas skupiając się na jakimś celu, nie ma pojęcia jak wiele rzeczy przy okazji udało się poprawić…

Z doświadczenia wiemy, że te pytania i wątpliwości pojawiają się u wielu osób. Dlatego warto jest poznać kilka kluczowych czynników mających wpływ na nasze wyniki i efektywność. Kiedy je poznasz i opanujesz, będzie jedynie kwestią czasu, aby codziennie zbliżać się do dowolnych celów/postanowień.

Dzięki temu nie będziesz mieć już wrażenia, że kręcisz się w kółko, brak Ci efektywności oraz przestaniesz mieć poczucie straty czasu i energii.

Mało tego… nigdy więcej nie będzie brakowało Ci energii, pasji i humoru w codziennym życiu!

Aby pomóc Ci w tym wszystkim, w najbliższych dniach na tej stronie udostępnimy kilka strategii Michała Wawrzyniaka, pozwalających Ci w 2014 roku zrobić więcej i skuteczniej niż możesz przypuszczać. Wśród nich spodziewaj się filmów, ćwiczeń oraz artykułu.

W piątek natomiast zrobimy coś SZALONEGO, co oznacza dla Ciebie ogromny PREZENT :)!
Ale jak na pewno się domyślasz, nie zdradzimy Ci wszystkiego już teraz…
Przygotujemy Cię krok po kroku, aby w piątek zwalić Cię z nóg ;).

Ważne informacje:
1. Wszystkie materiały znajdziesz korzystając z nawigacji znajdującej się po LEWEJ stronie.
2. W tym tygodniu będą pojawiały się regularnie nowe rzeczy, zatem możesz co jakiś czas tutaj zaglądać…
3. Jeżeli podoba Ci się to, co robimy dla Ciebie – pamiętaj, aby na każdej stronie kliknąć „lubię to” oraz zostawić komentarz.
4. Zaglądaj również na naszego Facebooka i również tam pokaż swoją aktywność!
5. Jeżeli nie otrzymujesz jeszcze od nas wiadomości email, a chciałbyś/abyś – możesz skorzystać z poniższego formularza.

Pozdrawiamy gorąco,
MentalWay Dream Team

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK