Więcej materiałów

Masz ochotę na jeszcze więcej?

Cały System 9 Milowych Kroków znajdziesz tutaj: http://s9mk.plJeżeli nie otrzymujesz jeszcze od nas wiadomości email,

a masz taką ochotę (wśród nich newslettery, darmowa oraz płatna wiedza),
to zapisz się korzystając z formularza poniżej:


Gdzie jeszcze można nas znaleźć?

Facebook: http://facebook.com/MentalWay
G+: http://plus.google.com/+MentalWayPL
Twitter: http://twitter.com/MW_MentalWay
Pinterest: http://www.pinterest.com/MentalWay/

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK