TeamSpeak - Instrukcja

Cześć!

Na poniższej stronie dowiesz się w jaki sposób zainstalować i skonfigurować program do komunikacji głosowej TeamSpeek.
Dzięki niemu będziemy mogli łatwiej i szybciej komunikować się podczas mastermindów czy webinarów.

1. Wejdź na stronę TeamSpeek.com i pobierz program.

2. Jak zainstalować TeamSpeek na komputerze PC:

3. Jak zainstalować TeamSpeak na komputerze MAC:

 

Jeśli potrzebujesz pomocy to zadzwoń do nas: Maciej Szustak tel. 505909535, m.szustak@mentalway.pl

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK