Regulamin akcji promocyjnej „Twoja Szansa na Pierwszy Filar”

Regulamin akcji promocyjnej „Twoja Szansa na Pierwszy Filar”

Warunki uczestnictwa w akcji promocyjnej

W oferowanej w dniach 1 lutego – 3 lutego 2017 akcji promocyjnej może wziąć udział każdy, posiada konto na Facebooku.

Aby wziąć udział w akcji promocyjnej, należy w określonym przez niniejszy regulamin terminie udostępnić post z Fanpage Kołcza Majka (https://www.facebook.com/WawrzyniakMichal) zwierający film „4 OSTATNIE ZAPLANOWANE OTWARTE EVENTY” na swoim profilu na Facebooku wraz z komentarzem, czego nauczyłaś / nauczyłeś się od Michała Wawrzyniaka.

Osoba udostępniająca musi mieć na uwadze, że udostępniony post wraz z komentarzem muszą być udostępnione jako publiczne. W przeciwnym wypadku MentalWay nie będzie w stanie zobaczyć posta.

Informacje o udostępnieniu: link do udostępnionego filmu wraz z komentarzem, można wysłać również pod adres kontakt@mentalway.pl

Wyłonienie osób, które otrzymają możliwość zakupu produktów w cenach promocyjnych:

MentalWay zaoferuje możliwość zakupienia poniższych produktów w cenach promocyjnych na warunkach określonych w promocji 11 osobom, które zostaną wyłonione na przestrzeni 7 dni roboczych od chwili zakończenia akcji promocyjnej. Warunkiem wyłonienia tych osób jest osiągnięcie i/lub przekroczenie progu 500 publicznych udostępnień tego filmu.

W przypadku braku realizacji powyższego warunku, możliwość zakupu produktów w cenach promocyjnych nie będzie możliwa.

W przypadku osiągnięcia i/lub przekroczenia progu 500 publicznych udostępnień, MentalWay zaoferuje możliwość zakupienia poniższych produktów w cenach promocyjnych na warunkach określonych w promocji:

Jeden (1) Uczestnik, który zostanie wyłoniony na podstawie najciekawszego komentarza, zawierającego najbardziej merytoryczne i wartościowe treści otrzyma możliwość zakupienia biletu (minimum jednego [1], maksymalnie trzech [3]) z 50% rabatem. Rodzaj biletu, jaki zostanie wybrany przez Uczestnika zależy wyłącznie od niego – General, Premium, VIP, Platinum, Diamond.

Bilet(y) obowiązują na najbliższe szkolenie stacjonarne MentalWay odbywające się w Kaliszu w terminie 3 – 5 marca 2017. Koszt dojazdu oraz noclegu nie jest wliczony w cenę biletu.

Dziesięciu (10) Uczestników, którzy zostaną wyłonieni w następnej kolejności na podstawie treści zawartych w ich komentarzach do filmów, otrzyma od MentalWay książkę „Nie Interesuje Mnie Bycie Zwykłym Człowiekiem” w limitowanej edycji.

Książkę można odebrać osobiście w Kaliszu, na szkoleniu stacjonarnym bądź może ona zostać wysłana na wskazany przez wybraną osobę adres. Koszt wysyłki pokrywa Uczestnik akcji promocyjnej.

Postanowienia końcowe

Akcja promocyjna jest ograniczona czasowo i trwa w dniach 1-3 lutego 2017.

Niniejszy regulamin dostępny jest na stronie www.MentalWay.pl/TwojaSzansaNaPierwszyFilar

W celu przesłania książek na wskazany przez Uczestnika adres, Uczestnik musi podać adres do wysyłki produktów, co oznacza jednoczesną zgodę na wykorzystanie danych osobowych do wysyłania materiałów promocyjnych oraz marketingowych MentalWay.

Powyższa akcja promocyjna nie łączy się z innymi promocjami. Przydzielony kod rabatowy można wykorzystać wyłącznie na bilet na najbliższe szkolenie stacjonarne odbywające się w Kaliszu, w terminie 3 – 5 marca 2017.

Wyłączenie odpowiedzialności:

W pozostałym zakresie, do spraw nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie, zastosowanie ma  Regulamin MentalWay dostępny na stronie http://sklep.mentalway.pl/regulamin

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK