Urban Samurai 3.0 -regulamin promocji

Regulamin promocji biletów na szkolenie Ubran Samurai

Warunki uczestnictwa w promocji:

Możesz wziąć udział w oferowanej w dniach 19 maja do 19 czerwca 2016 promocji jeśli jesteś zapisany/a na Newsletter MentalWay.pl lub jesteś fanem strony MentalWay na Facebooku:
https://www.facebook.com/MentalWay bądź posiadasz konto w sklepie MentalWay – www.sklep.mentalway.pl – założone na swoje imię i nazwisko.

Zakup produktów w cenach promocyjnych:

MentalWay oferuje Ci możliwość zakupienia biletu na szkolenie Urban Samurai w cenach promocyjnych na warunkach określonych w promocji.

Promocja jest ograniczona czasowo oraz ilościowo i trwa w dniach 19 maja do 19 czerwca 2016 lub do wyczerpania miejsc.

W promocji dostępnych jest wyłącznie 15 biletów w cenach przedstawionych poniżej:

a) 5 biletów w cenie 3300 PLN
b) 5 biletów w cenie 3700 PLN
c) 5 biletów w cenie 4100 PLN

Zakupione bilety obowiązują na najbliższą edycję szkolenia, tj. w terminie 27 czerwca 2016 – 01 lipca 2016.

O kolejności zakupów biletów w cenach promocyjnych decyduje data o godzina wpływu pełnej kwoty na konto bankowe MentalWay lub wpłaty za pośrednictwem portalu PayU.pl.

W przypadku gdy zakup zostanie dokonany po wyczerpaniu miejsc, a wpłacona kwota będzie niższa, MentalWay zastrzega sobie prawo do zobligowania Klienta do dopłaty do wyższej ceny promocyjnej.

Postanowienia końcowe:

Promocja jest ograniczona czasowo oraz ilościowo i trwa w dniach 19 maja do 19 czerwca 2016 lub do wyprzedania dostępnych miejsc.

Termin możliwości odstąpienia od umowy wynosi 14 dni od daty zakupu.
Powyższa promocja nie łączy się z innymi promocjami.

Wyłączenie odpowiedzialności:

W pozostałym zakresie, do spraw nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie, zastosowanie ma Regulamin MentalWay dostępny na stronie http://sklep.mentalway.pl/regulamin oraz w podczas eventów stacjonarnych w sklepie.

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK