Transmisja na żywo - Urban Samurai 3.0

— SPACER —

PO RAZ PIERWSZY! Transmisja na żywo
z ekstremalnego obozu Urban Samurai 3.0

— SPACER —

— SPACER —

— SPACER —

Zapisz się, aby obejrzeć darmową transmisję z obozu o wartości 5500 PLN!

— SPACER —

Czego możesz się spodziewać po darmowym fragmencie Urban Samurai?!

  • Przywództwa, bez którego dzisiaj nie będziesz mieć siły przebicia.
  • Wiedzy, jak wykorzystać umiejętności w zawrotnej akcji.
  • Jak podejmować decyzje w trudnych momentach?
  • Jak wyciągać wnioski o najwyższej jakości.
[op_popup popup_width=”700″ popup_open_effect=”fade” popup_close_effect=”fade” popup_open_speed=”normal” popup_close_speed=”normal” popup_border_color=”#ffffff” popup_border_size=”15″ popup_padding_top=”20″ popup_padding_bottom=”20″ popup_padding_left=”30″ popup_padding_right=”30″ pop_trigger_dontshow=”0″ pop_trigger_time=”0″ pop_exit_intent=”N” pop_dont_show_on_tablet=”N” pop_dont_show_on_mobile=”N” popup_id=”op_popup_id_1467032887430″]

[op_liveeditor_element data-style=””][custom_html][/custom_html][/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements][/op_popup]

— SPACER —

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

Darmowa transmisja w środę (29 VI) ok. 18:30.
Czas trwania: ok. 1h

Pamiętaj, że to transmisja z obozu, na którym scenariusz zależy od uczestników. Dlatego podana godzina i czas trwania mogą się zmieniać. Poinformujemy Cię o wszelkich zmianach.

[/text_block]

Prowadzący: MAD MIKE

Kiedyś znany, jako Michał Wawrzyniak

Owszem, jest szalony, bezwzględny i ma fioła na punkcie broni… ale jest najmądrzejszym z żywych, a na przetrwaniu zna się jak nikt inny. Jeżeli przekonasz go, że masz jakąkolwiek wartość w tym upadłym świecie, nauczy Cię jak przetrwać. Jest królem tego pustkowia, ale nie jest łatwo o jego łaskę. Jak szybko potrafisz myśleć, wyciągać wnioski i dopasować się do nowych zasad gry?

ZAWÓD PRZED WYBUCHEM:

Założyciel i główny wizjoner MentalWay, autor bestsellera „Guru Kultu..ry”. Inspirator dla dziesiątek tysięcy uczestników jego eventów, szkoleń online i wystąpień. Twórca niezykle skutecznych programów szkoleniowych na ekstremalnych obozach i warsztatach— SPACER —

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”13″ font_color=”%23b5b5b5″ width=”940″]© Copyright 2016 – MentalWay Michał Wawrzyniak – All Rights Reserved[/text_block]
Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK