OBEJRZYJ FILM i dowiedz się o 4 KROKACH, pozwalających uniknąć wypalenia!

  • Odzyskanie kontroli.
  • Rozładowanie napięcia.
  • Regeneracja.
  • Świadomość celu.
arrow
Zobacz szkolenie na VOD!Przejdź do sklepu

JAK ZASTOSOWAĆ TE 4 KROKI
W ŻYCIU LUB BIZNESIE?!

Rozpoznaj SYNDROMY WYPALENIA

Wypalenie działa powoli, cicho i podstępnie. Nawet nie wiesz kiedy, przejmuje kontrolę nad Twoim życiem i sprawia, że tracisz zapał do codziennej pracy, którą tak uwielbiałeś. Warto zastanowić się, czy przypadłości, które bagatelizujesz nie są pierwszym sygnałem, że wkraczasz na ścieżkę wypalenia.

Często wydaje Ci się, że to chwilowe przemęczenie, a niedospanie to nic groźnego. Wiedząc, jakie syndromy mogą się pojawić oraz jak je zauważyć, znacznie szybciej wyłapiesz moment, kiedy zacznie wkradać się wypalenie. A wtedy możesz odpowiednio reagować. Nie znając tych syndromów, łatwo przegapisz ten moment i obudzisz się, kiedy sytuacja będzie poważna...

PLAN DNIA: co robić, aby się nie wypalić?!

Ze szkolenia dowiesz się, jak ważne są Twoje codziennie, poranne rytuały oraz jaki wpływ na Twój dzień mają najdrobniejsze nawyki, jak choćby pościelenie łóżka. Niezbędnym narzędziem będzie także tworzenie PLANU DNIA, a także KONTROLA CZASU. Są to dwie precyzyjne techniki, które pozwolą Ci nadać rytm Twojej pracy , a przy tym będą zapobiegać procesom prowadzącym do wypalania.

  • Jak planować i rozpisać grafik swojego dnia?
  • Co jest ważne, a co nieistotne?
  • Po co to robić?
  • Co jeżeli plan ulega zmianie?!

JAK ZDOBYĆ EXTRA DOŁADOWANIE?!

Co może być Twoim doładowaniem, czymś co sprawia, że w gorszych momentach nabierasz energii do działania? Istnieje kilka form, dzięki którym możesz czuć cały czas zaangażowanie w to, co robisz.

Czas znaleźć niewyczerpane źródło energii, motywacji i inspiracji. I to nie jedno, ale wiele, bo nigdy nie wiesz, co mocniej na Ciebie zadziała. A czasami ich połączenie będzie tym, co spowoduje, że w ciągu jednej, krótkiej chwili doładujesz swoje baterie do pełna.

CZYM JEST WYPALENIE?!

Wypalenie, to stan, który rodzi się wewnątrz nas. Kiedy czujesz, że tracisz kontrolę nad swoimi emocjami, praca nie daje Ci satysfakcji, a to co kiedyś kochałeś staje się największą zmorą. Wypalenie to chroniczne przemęczenie, brak inicjatywy i ochoty do działania oraz zrzucanie odpowiedzialności za stan w którym się znajdujemy na osoby wokół nas.

W CZYM POMOŻE CI SZKOLENIE NA VOD?

Anti Burnout Set Live+ „Ścieżka wypalenia” to kondensacja wiedzy o tym, jak rozpoznać syndromy wypalenia, jakie strategie zastosować, aby skutecznie zapobiec temu procesowi, a także kilka narzędzi ułatwiających identyfikacje problemu oraz prowadzących do jego rozwiązywania.

PREMIERA: środa, 19 sierpnia 2015

Kup zapis VOD!

WARTOŚĆ: 197 PLN | Cena dla Ciebie: 97 PLN

Zapis VOD - profesjonalnie zmontowane nagranie wideo, które możesz oglądać przez kolejny rok, nieograniczoną liczbę razy!
Nic nie tracisz, jeżeli nie możesz z nami być cały czas. Premiera do 14 dni po wydarzeniu.

Copyright 2015 - MentalWay Michał Wawrzyniak - Hidden Side of Life - All Rights Reserved