Zobacz FILM z pierwszego dnia Will Power!

Obejrzyj zapis transmisji i wzmocnij swoją Siłę Woli!

Zobacz zapis darmowej transmisji ze szkolenia poświęconego potędze, jaką jest nasza siła woli i dowiedz się, jak ją WZMOCNIĆ  i  WYKORZYSTAĆ!

Zobacz trailer eventu Will Power!

Czego nauczysz się ze szkolenia?!

  • Jak nauczyć się WYTRWAŁOŚCI?
  • Jak WZMOCNIĆ silną wolę?
  • Jak więcej NIE ODPUSZCZAĆ?
  • Jak podejmować i PODTRZYMAĆ decyzje?

O czym będzie Will Power?

Częściej chwalisz się za to, co robisz czy tłumaczysz się wymówkami?! Jak to jest, że siła woli u jednych jest tak potężna, a słaba u innych? Właśnie nad tym pytaniem i różnicami w najbardziej pikantnej formie będzie mówił Michał Wawrzyniak podczas eventu „Will Power”.

Dowiesz się, jak dbać o ten mentalny mięsień pozwalający podjąć, podtrzymać i kontynuować każdą decyzję, zamiast tkwić w osłabieniu, niepozwalającym Ci dokończyć nawet najważniejszych obowiązków. Dokładnie tak! Dowiesz się, jak ćwiczyć silną wolę jak mięsień, zwielokrotniając swoje sukcesy!

O prowadzącym

Michał Wawrzyniak

Michał Wawrzyniak - Założyciel MentalWay. Biznesmen, artysta, filantrop. Autor bestsellerowych książek: Guru Kultury i HejtoHolik oraz inicjator Milionowego Klubu Rozwoju MentalWay łączącego charytaywność i rozwój.

Od lat dąży do rozpowszechnienia idei rozwoju osobistego oraz polepszenia statusu życia ludzi nie tylko w Polsce, ale i na świecie - uczestnicy jego szkoleń przyjeżdżają oraz przylatują z 22 krajów świata. Jako jeden z nielicznych miał możliwość osobistego poznania Sir Richarda Bransona oraz spędzenia z nim tygodnia na jego prywatnej wyspie Necker Island. W jego pracy oraz codziennych zajęciach przyświeca mu idea oraz życiowe motto "Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko".

Silna wola zawsze towarzyszyła Michałowi w życiu i w biznesie. Dzięki niej osiągnął sukces i realizuje marzenia. Od lat na swoich ekstremalnych obozach, które łączą szkolenia z survivalem i elementami LARP, pokazuje ludziom jak ważna jest ich wewnętrzna siła i wytrwałość i jak mogą je zwiększyć. Potrafi zmotywować do pokonania swoich barier zarówno fizycznych jak i mentalnych.

© Copyright 2016 - MentalWay Michał Wawrzyniak - All Rights Reserved