Wyzwanie eksperta

— SPACER —

Witamy w WYZWANIU EKSPERTÓW!
Przed Tobą seria 3 LIVE z Kołczem Majkiem.

Chcesz, żeby bot Janusz przypomniał Ci o LIVE?

— SPACER —

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”18″]

Wystarczy, że napiszesz do niego słowo „EKSPERT”, a Janusz zadba o to, aby nie ominęła Cię ta seria LIVE od Kołcza Majka!

[/text_block]

Napisz do Janusza

Daj znać swoim znajomym, abyście mogli rozwijać się wspólnie:

[custom_html]

[/custom_html]

<div id="live1"></div>

LIVE 1/3: Jak nie zmarnować talentu i doświadczenia?

[custom_html]
[/custom_html]

<div id="live2"></div>

LIVE 2/3: Jak stać się PRO EKSPERTEM, któremu LUDZIE PŁACĄ?

[custom_html]
[/custom_html]

<div id="live3"></div>

LIVE 3/3: JAK ruszyć dupę i zacząć?!

[custom_html]
[/custom_html]
— SPACER —

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK