Żyjemy w wieku pokazywania siebie w sieci i zarabiania na tym. Chcesz wykorzystać ten trend?!

Kiedy tradycyjne biznesy muszą walczyć o utrzymanie się na powierzchni, młodzi ludzie zarabiają grając na YouTube lub pokazując fotki z wakacji na Instagramie.

Dzisiaj życie toczy się w Internecie. I nawet, kiedy to, co robisz na pierwszy rzut oka nie jest biznesem online, czas to zmienić. W każdej branży możesz wykorzystać sieć, aby:

 • Zdobyć nowych klientów i zwiększyć obroty w biznesie.
 • Zarabiać bezpośrednio na swojej wiedzy, doświadczeniu i tym, kim jesteś.
 • Rozwijać karierę poza pracą na etacie lub tradycyjnym biznesem.
 • Skalować swój biznes lub usługi, kiedy brak Ci czasu na obsługę zleceń.

Jeżeli chcesz to zrobić… Zapisz się, aby obejrzeć serię 3 szkoleń LIVE oraz pobrać materiały PDF.

Ze szkoleń LIVE i materiałów PDF od Kołcza Majka dowiesz się:

 • O wyzwaniu

  Podjęcie tego wyzwania otworzy Twoją głowę na możliwości, jakie do tej pory były poza Twoim polem widzenia.

 • Czego ludzie chcą?

  Czyli poznasz technikę, sprawiającą, że ludzie będą chętnie obserwowali Cię w social media i zobaczyli w Tobie autorytet.

 • Jak na tym zarobić?

  Dzielenie się tym, co wiesz, umiesz i doświadczyłeś jest piękne. Jednak musisz nauczyć się zarabiać, aby móc robić tego więcej.

 • Niezbędne narzędzia.

  Jakimi narzędziami posługiwać się, aby móc skutecznie pokazywać siebie oraz swoje produkty i idee, aby docierać do płacących klientów.

AUTOR WIEDZY: Michał Wawrzyniak

Założyciel MentalWay. Biznesmen, artysta, filantrop. Autor dwóch bestsellerowych książek: HejtoHolik i Nie Interesuje Mnie Bycie Zwykłym Człowiekiem oraz super bestsellera Guru Kultu..ry. Inicjator Milionowego Klubu Rozwoju MentalWay.

Od blisko 10 lat dąży do rozpowszechnienia idei rozwoju osobistego oraz polepszenia statusu życia ludzi nie tylko w Polsce, ale i na świecie - uczestnicy jego szkoleń przyjeżdżają oraz przylatują z 22 krajów świata. Jako jeden z nielicznych miał możliwość osobistego poznania Sir Richarda Bransona oraz spędzenia z nim tygodnia na jego prywatnej wyspie Necker Island. W jego pracy oraz codziennych zajęciach przyświeca mu idea oraz życiowe motto "Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko".

Swoje wieloletnie doświadczenie biznesowe wykorzystuje umiejętnie ucząc ludzi z wielu branż, pomagając poukładać życie w jego wielu aspektach. Szerokie spektrum tematyczne w jakim się porusza i sam zgłębia wiedzę otwiera nieograniczone możliwości rozwoju i nauki z jego autorskich szkoleń w MentalWay.

Zapisz się i zdobądź nową wiedzę!

Ok, zaczynamy!