Zasady akcji „35 000 super fanów”

Zasady akcji „35 000 super fanów”

  1. Organizatorem akcji „35 000 super fanów” jest MentalWay Michał Wawrzyniak.
  2. Akcja „35 000 super fanów” trwa od 4 do 11 maja 2016.
  3. Akcja ma na celu podziękowanie za aktywność ze strony fanów na portalu społecznościowym Facebook.
  4. W akcji „35 000 super fanów” może wziąć udział każdy, kto posiada lub założy konto na WayUp.pl
  5. W ramach akcji „35 000 super fanów” każdy fan może bezpłatnie korzystać z wiedzy Michała Wawrzyniaka oglądając zapis VOD ze szkolenia Stand, Speak, Show like a PRO – The best of.
  6. Aby aktywować dostęp, należy wejść na stronę http://wayup.pl/produkt/stand-speak-show-like-a-pro-sss-1/ i kliknąć „Dołącz teraz i oglądaj za darmo”.
  7. Dostęp do aktywowanego zapisu VOD jest ważny przez 365 dni.
  8. Kod dostępu do bezpłatnych materiałów musi być aktywowany w czasie trwania akcji. W przypadku późniejszej próby aktywowania kodu, straci on swoją ważność.
Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK