Zasady konkursu Labyrinth Night

Zasady uczestnictwa w Konkursie „Labyrinth Night“
odbywającym się w dniu 17 kwietnia 2015 roku.

  1. Warunki uczestnictwa

 

W konkursie może wziąć udział każdy, kto skorzystał z promocji „Gra Labyrinth: Ścieżki Przeznaczenia“ podczas szkolenia MentalWoman w dniu 17 kwietnia 2015 roku i zakupił pakiet promocyjny Gry Labyrinth: Ścieżki Przeznaczenia wraz z bonusami za 197 PLN.

Jedna osoba może skorzystać z oferty tylko raz.

Zdobywanie nagrody głównej

Możesz zdobyć nagrodę główną: „Labyrinth Night“, który odbędzie się 17 kwietnia w Kaliszu, jeżeli poprawnie wyślesz SMS z odpowiedzią opisową na pytanie: „Dlaczego to właśnie Ty masz wziąć udział w nocnej grze i coachingu z Michałem Wawrzyniakiem?“

Spośród osób, które przyślą odpowiedź na pytanie, Michał Wawrzyniak wybierze 8 najlepszych odpowiedzi. Zwycięzcy otrzymają zaproszenie do udziału w „Labyrinth Night“.

 

Warunkiem zdobycia jednej z powyższych nagród głównych jest:

  • wysłanie opisowej odpowiedzi przez SMS na numer 503 340 503 we właściwej formie. „mwgra.Twojopis”, pisząc małymi literami, koniecznie z kropką po wyrażeniu „mwgra“,podając właściwą odpowiedź
  • wysłanie SMS z niezastrzeżonego numeru,
  • wysłanie SMS z polskiego numeru, tj. od polskiego operatora sieci komórkowej,
  • wysłanie SMS z telefonu komórkowego (niedozwolone jest wysyłanie SMS za pomocą jakichkolwiek aplikacji np. SMS Skype itd.),
  • wysłanie poprawnego SMS we właściwym momencie trwania konkursu – w dniach 17 kwietnia do godz. 18:00.

 

Pamiętaj, że na JEDNA osoba może mieć przypisany tylko JEDEN numer telefonu.

Organizator ogłosi listę laureatów podczas ostatniego modułu pierwszego dnia szkolenia, tj. 17 kwietnia 2015 roku.

UWAGA! WAŻNE!

Wysyłając SMS i biorąc udział w konkursie, potwierdzasz, że:

– Wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wzięcia udziału w konkursie Labyrinth Night. Informujemy, że zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. każdy Klient ma prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania, zarządzania, zaprzestania przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia. Podanie danych jest dobrowolne, ale brak zgody uniemożliwia udział w konkursie.

– Zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, w tym adresu e-mail oraz numeru telefonu, w celu przesyłania ofert marketingowych oraz informacji handlowych przez MentalWay  Michał Wawrzyniak z siedzibą w Kaliszu, 62-800, przy ul. Radosna 16 oraz podmioty trzecie, z którymi MentalWay Michał Wawrzyniak współpracuje.

 

Wyłączenie odpowiedzialności

MentalWay nie odpowiada za SMSy z błędną odpowiedzią, wysłane na niewłaściwy numer lub zewnętrzne sytuacje, które uniemożliwią uczestnikowi wysłanie poprawnej odpowiedzi i wzięcie udziału w konkursie, takich jak np. przeciążenie sieci komórkowej.

W pozostałym zakresie, do spraw nieuregulowanych w niniejszych Zasadach zastosowanie ma Regulamin MentalWay dostępny na stronie: http://sklep.mentalway.pl/content/3-regulamin

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK