Zasady promocji „Świeży Start”

Zasady promocji „Świeży Start”

Warunki uczestnictwa w promocji

Możesz wziąć udział w oferowanej w dniach 1-12 września 2016 promocji jeśli jesteś zapisany/a na Newsletter MentalWay.pl lub jesteś fanem strony Dynamika Mentalności na Facebooku:
https://www.facebook.com/DynamikaBogactwa/

Zakup szkoleń i produktów w cenach promocyjnych:

MentalWay oferuje Ci możliwość zakupienia poniższych produktów w cenach promocyjnych na warunkach określonych w promocji.

Promocja jest ograniczona czasowo i trwa w dniach 1-12 września 2016.

a) Zestaw Świeży Start

Zestaw zawiera:
– 1x Token Spektrum Dynamiki Bogactwa
– Zapis VOD Spektrum Dynamiki Bogactwa LIVE

Czas dostępu do zapisów VOD na 365 dni.

Zapis VOD – to produkt w formie Video On Demand (wideo na żądanie) dostępny na platformie WayUp.pl, z której aby skorzystać należy mieć dostęp do Internetu, ponieważ produkt jest dostępny wyłącznie w formie online.

Token Spektrum Dynamiki Bogactwa – kod do jednorazowego wykorzystania, umożliwiający wykonanie testu Spektrum Dynamiki Bogactwa na stronie http://spektrumdynamikabogactwa.pl

Postanowienia końcowe:

Ceny powyższe są cenami brutto oraz obowiązują w przypadku zakupu w dniach dniach 1-12 września 2016.
Powyższa promocja nie łączy się z innymi promocjami.

Wyłączenie odpowiedzialności:

W pozostałym zakresie, do spraw nieuregulowanych w niniejszych Zasadach zastosowanie ma Regulamin MentalWay dostępny na stronie http://sklep.mentalway.pl/regulamin oraz w podczas eventów stacjonarnych w sklepie.

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK