Autor motta “Zawsze i wszędzie możesz wszytko!”. Od blisko 10 lat inspiruje uczestników swoich szkoleń, a Jego stylu, potężnej wiedzy, humoru i dosadnej lingwistyki doświadczyło już dziesiątki tysięcy uczestników szkoleń.

Swoją drogą… “szkolenia” Michała już dawno przestały być zwyczajnymi “szkoleniami”. Od dawna porównywane są do czegoś z pogranicza sztuki, teatru, kabaretu i filmu. Ciągle szukamy właściwej definicji na Eventy, które prowadzi Michał ponieważ nie pasują do niczego, co możesz już znać ze swojego życia.

"Szkolenia Michała to koktajl sztuki, teatru, kabaretu,
filmu i show."
Rozpoczynając swoją przygodę w świecie rozwoju osobistego miał dosłownie ZERO pieniędzy, a jego życie prywatne legło w gruzach.

Od tego momentu, czyli przez 10 lat buduje wielomilionowy biznes oraz team ciągle regularnie w niego inwestując. Prywatnie zbudował idealny związek i wspaniałą rodzinę!

Ba! Dokonał tego w mieście, w którym wg “ekspertów” nie dało się w ogóle stworzyć tego typu biznesu.
Dzisiaj na jego szkolenia przyjeżdżają klienci nie tylko z całego kraju, ale również i świata, jednogłośnie twierdząc, że nie spotkali się z takim przeżyciem nigdzie indziej.

Jeżeli potrzebujesz wiedzy jak poprawić swoje życie biznesowe i prywatne, a także chcesz uczyć się od kogoś, kto poza potężną wiedzą jest przede wszystkim praktykiem, poznaj Michała Wawrzyniaka na jednym z jego szkoleń lub zdecyduj się na indywidualną pracę podczas Coachingu lub Mentoringu.

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK