MentalWay Community

Zakaz Stękania

Polacy na całym świecie znani są albo ze swojej pracowitości, przedsiębiorczości, albo... stękania/narzekania.

U nas obowiązuje absolutny ZAKAZ STĘKANIA.
Nie marudzimy, nie tłumaczymy się, tylko bierzemy pełną odpowiedzialność na siebie. Masz zamiar poszukać winy u innych? Niestety nie będziemy do siebie pasowali ;).
Michał od lat marzył, aby stworzyć wspierające środowisko szczęśliwych i pozytywnie nastawionych do życia osób. Zarówno młodszych jak i starszych, uczniów, pracowników, specjalistów, czy prezesów korporacji... Po prostu osób, które chcą więcej od życia i umieją być szczęśliwe.

Środowisko osób, które w odróżnieniu od naszego otoczenia nie będzie stękała, negowała, jęczała, tłumaczyła się, odkładała na później, tylko po prostu realizowała swoje pasje i marzenia! 6 lat temu było to marzenie, dzisiaj dzięki Michałowi są nas TYSIĄCE!
Wyznajemy wiele wspólnych zasad, a najważniejsze z nich to:

Szukaj Pozytywnej Intencji

Zasada ta znana jest również jako "z minusa w plus". Niezależnie od negatywnych okoliczności, "przypadków", sytuacji - wszędzie, ale to WSZĘDZIE możesz odnaleźć pozytywne aspekty.

Pomogą one Ci zamiast się zdołować i ograniczyć - odnaleźć najlepsze rozwiązanie i po prostu DAĆ SOBIE RADĘ!

Zaangażowanie i dawanie MAXA!


Jakie to słowo? ZAANGAŻOWANIE! TRZY RAZY GŁOŚNIEJ! Jakie to słowo? ZAANGAŻOWANIE!

Tak... zaangażowanie i dawanie z siebie MAXA pomogą Ci odkryć, że Twoje "ograniczenia" są po prostu fikcją. Możesz znacznie więcej niż Ci się wydaje, ale musisz, po prostu musisz przestać "oszczędzać energie", czekać na "złote strzały" tylko od teraz, po prostu DAWAĆ Z SIEBIE MAXA WE WSZYSTKIM CO ROBISZ!


Mentalwayanie są głodni wiedzy, ale obok jej chłonięcia,
również ją stosują GENERUJĄC EFEKTY!


Nikt z nas nie jest "szkoleniowym ćpunem" (eng. semminar junk). Nie zdobywamy "wiedzy dla wiedzy". Zdobywamy ją po to, aby być lepszymi ludźmi, zmieniać najpierw siebie, potem swój związek, biznes i otaczający świat na lepsze!

Realizujemy marzenia, z których nie rezygnujemy. Bo w końcu dlaczego mielibyśmy zrezygnować z czegoś, co każdego ranka może dać nam kopa większego niż najmocniejsze espresso czy zastrzyk z adrenaliny.

Potrafimy się bawić i nie podpieramy ścian na imprezach (a nawet jeśli ktoś jeszcze tam stoi, to Dynamika Bogactwa podpowiada co z tym fantem zrobić...), mamy energię, jesteśmy spójni i po prostu jesteśmy ZAJEBISTYMI ludźmi.

Aha...to również istotne do dodania.

Przyjmujemy feedback i nie obrażamy się słysząc słowa powszechnie uważane za obraźlwe takie jak "kurwa, nie pierdol, zapierdalaj itd.". Poznaj nas, kto wie, może również Ty chcesz wreszcie chcesz poznać niekończące się źródło fantastycznych znajomości!
Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK