Przeszliśmy wiele etapów w życiu i biznesie. Od samodzielnego tworzenia przez Michała i Kasię, poprzez współpracę z kilkudziesięcioma osobami. W pewnym momencie Mentalway Dream Team tworzyły ponad 24 osoby!

Czas pokazał, że prowadzenie biznesu szkoleniowego, czyli firmy eventowe/ marketingowej/ szkoleniowej i producenckiej w jednym jest EXTREMALNYM wyzwaniem, któremu można podołać tylko wtedy gdy się pozna siebie!

Obecnie stosujemy pilnie zasady #BW3C, a efektywność zwiększyliśmy do szokujących poziomów.


Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK