Wystąpienie szyte na miarę

Myślisz o tym, aby Michał Wawrzyniak wystąpił tylko i wyłącznie dla Twojej publiczności jako Keynote Speaker
lub trener prowadzący szkolenie?

Planujesz event, szkolenie firmowe, czy po prostu razem ze swoimi partnerami biznesowymi chcecie zaczerpnąć wiedzy i doświadczenia Michała? Jest taka możliwość!

Co otrzymasz korzystając z tej opcji?
> Inspirujące przemówienie lub szkolenie dotyczące wybranego tematu
> SHOW, szkolenie lub merytoryczny warsztat - w zależności od potrzeby
> Odpowiedzi na pytania uczestników w trakcie
> Dostęp do wszystkiego co wie Michał i Jego całego doświadczenia

Ile to kosztuje?

Ceny ustalane są indywidualnie. W celu personalizacji oferty prosimy o kontakt z biurem MentalWay, telefonicznie +48 728 855 399 bądź mailowo biuro@mentalway.pl.

Kontakt:

Katarzyna Wawrzyniak
k.wawrzyniak@mentalway.pl
+48 728 855 399

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK