Coaching oraz Mentoring istnieją od tysięcy lat, choć wiele osób uważa je jeszcze za "nowe metody" pracy nad doskonaleniem swoich umiejętności.

Obie, choć z jednej strony są swoim przeciwieństwem, posiadają ten sam cel: pomóc Ci dostać się z punktu, w którym znajdujesz się dzisiaj do punktu, w którym chcesz być. Dla nas to tylko słowa, których używamy, żeby ludzie tutaj trafili, ponieważ mało kto zrozumie tytuł: ekspert od uwalniania i powiększania ludzkiego potencjału.

To zbyt trudne i ciężko to dopasować do tego co wiemy. A tytuł Coach - sportowy, Mentor - biznesowy, pięknie łączy się z tym czego ludzie chcą i co im możemy dać. Niezależnie czy jest to rozwiązanie prywatnego/biznesowego problemu czy odnalezienie sposobu realizacji celu/marzenia. To co KONSULTACJE z Kołczem Majkiem oferują, to bardziej poukładana droga, która zaprowadzi Cię tam, gdzie chcesz.

Jest to również najbardziej ekskluzywna forma pracy z biznesmenem, artystą i autorem kilku bestsellerow: Michałem Wawrzyniakiem (pseudonim sceniczny: Kołcz Majk), ponieważ pracujecie indywidualnie w przysłowiowe "cztery oczy".

Poznaj istniejące opcje i wybierz poniżej tę najbardziej odpowiednią dla Ciebie. Zrozum również jedno: Michał od zawsze radzi! Więc to co Ci proponuje to KONSULACJA, a nie coaching - choćby z tego powodu przyjął prześmiewczą ksywkę Kołcz Majk (nie Coach Mike, którym nie był, nie chce być i nigdy nie będzie). Nie ma ochoty słuchać opowieści o Twoim życiu (nie jest psychologiem), nie ma ochoty tracić czasu na tysiące pytań, po których masz sam wpaść na odpowiedź. Porozmawia z Tobą i pokaże Ci swój punkt widzenia. Tyle, lub aż tyle.

Skorzystaj z indywidualnej pracy z nim, tylko wtedy, gdy zdajesz sobie sprawę, że KONSULTACJA z kimś kto od prawie 20 lat zajmuje się biznesem, zna się na ludziach, tym co ich motywuje oraz inspiruje da Ci dokładnie to czego oczekujesz.


Konsultacja E-mail

Szybko, prosto i w komfortowych warunkach. Piszesz swoje pytania, wątpliwości, czy też list, w którym zawierasz wszystkie tematy. Michał analizuje, czasami dopytuje i przesyła Ci serię zadań, ćwiczeń, podpowiedzi oraz wskazówek. W swoim własnym tempie, w zaciszu domowym lub w swoim biurze, pracujesz nad swoimi tematami.

1 e-mail = 1000 PLN brutto
Zestaw 10 e-maili = 10 000 PLN brutto


Konsultacja Audio

Czasami potrzebujesz porady lub podpowiedzi nagle, tuż przed ważnym spotkaniem, wystąpieniem czy też zaraz po nagłym wydarzeniu. Idealne więc jest mieć możliwość uzyskania profesjonalnego feedbacku od kogoś, kto takich tematów przerabia setki w każdym tygodniu. A jeśli natrafisz na coś ekstremalnego, to dobrze wiedzieć, że ta osoba wie gdzie szukać i ma do tego cały sztab asystentek, które odszukają, zestawią i przygotują dane niezbędne to wyciągnięcia odpowiednich wniosków.

30 min = 1500 PLN brutto
1 godzina = 2.500 PLN brutto
Zestaw 10 godzin = 20.000 PLN brutto
Forma: telefon / skype


Godzinny lunch biznesowy

Bezpośrednia i skondensowana rozmowa 1 na 1 to świetny sposób, aby regularnie konsultować swoje działania i postępy, a także zadawać strategiczne pytania. Klienci Michała pojawiają się w Kaliszu każdego miesiąca. Godzinne spotkanie w 100% skoncentrowane na Tobie i Twoich wyzwaniach to naprawdę dużo czasu, aby zdobyć niezbędną inspirację i wiedzę do ich pokonania.

Lunch 1h = 3500 PLN brutto
Miejsce: Mental Shelter / Jaracz


Konsultacja Personalna

Nic nie zastąpi fizycznego spotkania dwóch osób. W końcu nasz świadomy umysł wychwytuje tylko kilka procent świadomych i nieświadomych sygnałów. Poza werbalną stroną, istnieje wiele czynników, które profesjonalista dostrzeże, podda analizie i zaskoczy Cię swoimi wnioskami. Dlatego też, jeśli masz taką możliwość, to zdecyduj się na spotkania fizyczne, podczas których ”na żywo” otrzymujesz bezpośredni i natychmiastowy feedback od Michała, który potrafi celnie trafić.

1 spotkanie od 2 do 6h = 7500 PLN brutto personal / 12 300 business + personal
Miejsce: Mental Shelter / Jaracz


Mentoring biznesowy

Jest to forma pracy z Michałem przeznaczona dla najbardziej wymagających klientów dostępna wyłącznie na specjalne zaproszenie. Możesz mieć pewność, że Twój biznes czekają ogromne zmiany jeśli postanowisz pracować wspólnie z Michałem nad Twoimi najważniejszymi celami.

Miesięczny = 30 000 PLN brutto
Kwartalny = 90 000 PLN brutto
Roczny = 250 000 PLN brutto

W tej cenie obok fizycznych spotkań otrzymujesz również bezpośredni e-mail, tel. oraz skype Michała.

Aby zamówić skontaktuj się z

Katarzyną Wawrzyniak

k.wawrzyniak@mentalway.pl / 791 800 230 /

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK